REZERWACJA!
GSM Tel.: 0048/ 608 773 605
sielanka-szklarska@wp.pl
SkyPe: sielanka9

Szklarska Poreba tanie noclegi

Szklarska Poręba to miasto i kurort cieszący się ogromnym powodzeniem we wszystkich czterech porach roku. Tanie noclegi to w zasadzie mrzonka. Jest choć jeden objekt w Szklarskiej Porębie tańszy niż inne? Oczywiście to nasza Sielanka! Zapraszamy na prywatne kwatery!

Przysłowie!
Szklarska Poreba noclegi,
relaks, pamiątki i pepegi!

Grill, ogródek i parking!

Für den Inhalt dieser Seite ist eine neuere Version von Adobe Flash Player erforderlich.

Adobe Flash Player herunterladen

Nasz ogródek i grill

W sezonie wiosenno – letnim goście naszego objektu mogą korzystać z grilla usytuowanego na terenie posesji. Bezpieczny, ogrodzony ogródek z piaskownicą dla dzieci, miejsce do opalania i grillem na świeżym powietrzu, stanowi idealne miejsce na relaks, połączony z konsumpcją i odpoczynkiem w ciepłych słonecznych promieniach. Idealne miejsce do biesiadowania z bliskimi i dziećmi.

Miejsce na parkowanie

Dla gości naszego objektu - na terenie posesji - znajduje się tuż przed budynkiem, ogrodzone miejsce na parkowanie pojazdów.

Pokoje gościnne jak apartamenty

Nie tylko ogródek, grill i miejsce na parkowanie chcemy państwu w tym miejscu przedsawić. Chcieli byśmy również nadmienić, że nasze pokoje gościnne oraz apartamenty prezentują się nie najgorzej w stosunku do tych hotelowych z wyższej półki! Mimo, iż są to kwatery prywatne o wysokim standardzie, to tanie noclegi w Szklarskiej Porębie można spotkać jedynie u nas. Tanie nocowanie w Szklarskiej Porębie, to bezwzględnie Sielanka!

Tanie kwatery Szklarska Poręba

Często i gęsto jak się zwykło mówić, szukamy korzystnych ofert urlopowych w internecie. Do wyszukiwanych fraz należy między innymi " tanie kwatery Szklarska Poręba " To nie żart ani przypadek, że znalazłeś naszą stronę! Sielanka oferuje rzeczywiście tanie kwatery w Szklarskiej Porębie. Porównaj wszystkie ceny w okolicy, a przekonasz się że noclegi w Szklarskiej Porębie - nawet o niższym standardzie - są dużo wyższe od naszych!

Sielanka i Górna Poręba Zaprasza!